Про нас

Злагоджена команда професійних аудиторів і фахівців з сертифікації об’єдналася з метою створення органу сертифікації
ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІЖНАРОДНИЙ ОРГАН СЕРТИФІКАЦІЇ» (надалі – ICB),
який здатен задовольнити найвищі вимоги клієнтів у сфері оцінки відповідності систем менеджменту(управління). Накопичений досвід, кваліфікація, знання співробітників, їх вміння на високому рівні орієнтуватись в національному та міжнародному законодавстві та впроваджена, ефективно функціонуюча на підприємстві система менеджменту, дозволяє ICB бути компетентним та підготовленим до вирішення питань, пов’язаних із оцінкою відповідності систем менеджменту(управління) якості, безпечності харчових продуктів, екологічного менеджменту(управління), менеджменту (управління) охорони здоров’я та безпеки праці.

ICB – це незалежна і професійна оцінка процесів, продукції та послуг на відповідність вимогам міжнародних і національних стандартів з метою поліпшення якості та безпечності, отримання довіри суспільства, підвищення продуктивності та досягнення сталого розвитку без зниження можливостей майбутніх поколінь.

 

Наші цілі – стати брендом номер 1 у своїй галузі та утримувати лідируючі позиції як в нашій країні так і у міжнародному суспільстві.

Наша місія – допомога у створенні та збільшенні додаткової цінності для бізнесу наших клієнтів шляхом відповідності якості наших послуг вимогам клієнтів та законодавчим і регламентуючим вимогам.

 

Подаруємо майбутнє нашим дітям – створений нами безпечний світ довіри та якості!

Виникло питання? Зв'яжіться з нами